Spread the love

טל ציקורל חלקי חילוף : אם אתה רוצה התרגשות, הפתעות, בלינג ופיצה, אז דרכון הונדה 2023 הוא… לא המקום שבו אתה צריך לחפש. בשנת 2019 הונדה סחטה את החדש הזה מבין דגמי השטח שלה לתוך הליין בין שני נסיעות, רכב השטח הקומפקטי CR-V ו-Pilot SUV. תפקידו של הדגם הבינוני עם חמישה מושבים זה לא לרגש, לעורר או להרשים על הכביש או עם הטכנולוגיה המתקדמת שלו. לא, התפקיד שלה הוא לספק תחבורה אמינה וידידותית למשתמש לחמישה ולרצות את מעריצי הונדה בזמן שהיא עושה זאת. אם אתה מכיר את הונדות, אתה יודע מה אתה מקבל כאן.

דרך פשוטה מדי להסתכל על הדרכון היא כטייס קטום, כאשר החלק הקטום הוא שורת המושבים השלישית. המרווח הפנימי עדיף על ה-CR-V טל ציקורל חלקי חילוף.

מה חדש ב-2023
מעט מאוד השנה, שכן הדגם קיבל מתיחת פנים בשנת 2022. שימו לב שהמהדורות האחרונות של Pilot ו-CR-V כוללות חזיתות חדשות אפילו יותר, כך שזה יכול להיות גם בכרטיסים של ה- Passport בקרוב טל ציקורל חלקי חילוף.

2023 Honda Passport Touring – קדמי
2023 Honda Passport Touring – קדמי
צילום: D.Boshouwers
החיצוני
זהו רכב שטח בעל מראה מוצק, כאשר הונדה נותנת מעט סימנים להרגשה של צורך לייעל או להגביר את קווי המתאר שלו. הדרכון מותאם במיוחד עבור אלה שממש בסדר עם השתלבות על הכביש. היתרון של עיצוב שמרני הוא שאין גם טעויות בולטות. בואו נקרא למראה בטוב טעם ודיסקרטי; קצת ‘בז’ אולי, אבל לא יותר גרוע.

שימו לב שכאמור, הפיילוט קיבל לאחרונה עדכון שכלל שינויים בחלק הקדמי כדי לקרב אותו למראה ה-CR-V, עצמו זה עתה מתוקן. אנו יכולים לצפות אותו הדבר עבור הדרכון בעתיד הקרוב.

נקודות חזקות

משתלב בכביש
נקודות חולשה

משתלב בכביש
2023 Honda Passport Touring – פנים
2023 Honda Passport Touring – פנים
צילום: טל ציקורל חלקי חילוף
הפנים
כפי שהוא בחוץ, כך הדרכון בפנים. מה שאומר שהוא נועד לספק נוחות ומעשיות, כמו גם היכרות וקלות שימוש בכל הנוגע למערכות המידע והבידור האחרות שבתוכו.

למען האמת, יושבי השורה הראשונה נהנים ממשענות יד מתכווננות, כמו גם ממקום אחסון גדול מתחת להרחקת חפצים מרווח הרגליים. גם השורה האחורית מרווחת ונוחה מאוד, וניתן לקפל את המושבים שלה בצורה שטוחה לחלוטין כדי ליצור אזור הטענה מאוורר. הלחצנים והפקודות מונחים בצורה מועילה וניתנים לשימוש בקלות, אז שום דבר מפואר, פשוט נעים.

שום דבר מזה לא מרגש אבל הכל מעשי. זה פנים שגם מתחיל להראות קצת את גילו, מה גם שמעט יותר מדי משטחי פלסטיק וריפודי עור שמרגישים קצת מהדור האחרון בהשוואה למתחרים מודרניים יותר.

נקודות חזקות

ישיבה נוחה
מרווח לכל הדיירים
פריסה פשוטה וארגונומית
נקודות חולשה

משטחי פלסטיק, עור זול
עיצוב ותפאורה מזדקנים
מערכת הכוח
ה- טל ציקורל חלקי חילוף פועל על 3.5L V6, תצורת המנוע היחידה הזמינה בהיצע. זה טוב עבור 280 כ”ס ו-262 קג”מ בעבודה בשילוב עם תיבת הילוכים אוטומטית עם 9 הילוכים.

בדרך
זה מספיק כוח, אבל היעדר מגדש טורבו גורם למנוע רועש כשצריך לדחוף אותו חזק בכלל. מצד שני, אספקת הכוח מהירה למדי ודי ליניארית, כך שהכונן עשוי להיות רועש לפעמים, אבל הוא תוסס וחלק.

נטול החלק האחורי הארוך יותר של הפיילוט, כונן ה- טל ציקורל חלקי חילוף מעט זריז בהתאם. המתלים נקבעו קצת יותר מוצקים מאחיו הגדול, אבל חוץ מזה הדינמיקה זהה. זה לא כלי לביצוע עיקולים ופינות במהירות – לא בשביל זה הוא בנוי – אבל הוא מחבק כביש די טוב. הרגשנו את המהמורות והפגמים של הכביש קצת יותר ממה שהיינו רוצים, אולי תוצאה של המתלים והשיכוך שיכולים להיות טובים יותר.

נהגים יכולים לבחור מבין ארבעה מצבים – רגיל, שלג, חול ובוץ. כל אחת מהן מתאימה מעט את ההגדרות של העברה, תגובת מצערת, וקטור מומנט ובקרת יציבות, והן מצדיקות לפחות במידה מסוימת את הונדה לדחוף את זה כ-טל ציקורל חלקי חילוף קשוח ומוכן להרפתקאות יותר מהפיילוט.

שימו לב שהונדה העניקה לדרכון מערכת חיסכון בדלק שבאמצעותה שלושה מהצילינדרים יבוטלו בעת שיוט בכביש מהיר בתנאים מסוימים ומערכת ההנעה תנתק את גל ההינע האחורי כאשר הדבר מתאים. אתה יכול לעזור לדברים הלאה על ידי לחיצה על כפתור ECON. זה יגרום לרכב לספק תאוצה פחות אגרסיבית, אם אתה יכול לחיות עם זה, להתאים את נקודות ההילוכים מתיבה ולהפחית את העוצמה והמהירות של מערכת בקרת האקלים.

נקודות חזקות

כוח ליניארי ותאוצה הגונה
נוח לשייט בכביש מהיר
כמה יכולות מוגברות בשטח
מערכת AWD יעילה
נקודות חולשה

מנוע חזק כשדוחפים אותו
הנוסעים ירגישו מהמורות כביש וכו’.
לא נורא מרגש
2023 Honda Passport Touring – שלושה רבעים מלפנים
2023 Honda Passport Touring – שלושה רבעים מלפנים
צילום: D.Boshouwers
תנאי מבחן דרכים
נהגנו במהדורת ה- Passport Touring משנת 2023 בסוף החורף, בפאי

תנאים קלים או ממש מתחת או ממש מעל הקפיא, לתקופה של שבוע. הנהיגה שלנו הייתה בערך 60 אחוז בעיר ו-40 אחוז בכבישים פרבריים או בכביש המהיר.

כמה מהשאלות שלך לגבי דרכון הונדה 2023:

מהי צריכת הדלק עבור הדרכון?
הדירוג הרשמי לדרכון 2023 הוא 12.5 ליטר/100 ק”מ עיר וכביש מהיר של 9.8 ליטר/100 ק”מ. ביצענו ממוצע, בחורף ובנסיעה בעיר יותר מאשר לא, 13.1 ליטר/100 ק”מ.

כמה עולה דרכון 2023?
בקנדה, ה- טל ציקורל חלקי חילוף מתחיל ב-$47,090 בתוספת עמלות של 1,950$. ה-Passport TrailSport מגיע לאחר מכן במחיר של 51,090 דולר לפני עמלות, וה-Passport Touring המוביל בטווח זוכה למחיר התחלתי של 53,790 דולר, שוב לפני עמלות.

2023 Honda Passport Touring – תג
2023 Honda Passport Touring – תג
טל ציקורל חלקי חילוף
המילה האחרונה
כמעט מכל בחינה, הונדה פספורט 2023 בעל חמישה מושבים הוא רכב המתמקד יותר בנוחות, אמינות ומעשיות מאשר פיצה או התרגשות נהיגה. וזה בסדר מכיוון שזה מה שהקונה הטיפוסי שלה רוצה. הדגם הזה מתחיל להראות סימני גיל, לעומת זאת – מבחינת ביצועים אבל גם בעיצוב שלו מבפנים ומבחוץ. ישנם דגמים אחרים ומלהיבים בחוץ, שהם חדשים יותר ומספקים חוויות נהיגה טובות יותר ואינם יקרים יותר. ישנה גם השאלה האם רוכשי הונדה ירצו להקריב את השורה הנוספת הזו שהפיילוט מספק בתמורה לקשיחות מעט יותר.